Ti Tudtátok, hogy ez nem negatív jelző, hanem egy tök jó dolog? Azt jelenti, hogy hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy rendkívül sok információt kapok, és ezeket egyszerre dolgozom fel. Szeretek egyszerre több dologgal foglalkozni. Jobban szeretem a képeket, az ábrákat, mint a szöveget. Hatékonyabb vagyok, ha másokkal együtt működöm. Igénylem, és örülök az azonnali megerősítésnek és a gyakori jutalmazásnak. Szeretek játszani, sokkal jobban, mint komolyan tanulni, filozofálni.
Vagy még nem ebbe a kategóriába tartozom? Nekem is van akcentusom? ÁÁÁ, azt azért nem, de azért vannak nálam bennszülöttebbek és bevándorlóbbak is a korosztályomban.
És mi jön még ezután? Egyszer biztos, hogy ősbennszülött leszek, egy ősdigita. Kérdés, hogy ez mikor jön el és ezt a szituációt, hogy fogom kezelni?
én csak két évvel maradtam le arról, hogy tényleg hivatalosan bennszülött lehessek, de ettől függetlenül annak tartom magam :D
VálaszTörlésEn meg bevandorlo vagyok.
VálaszTörlésAndris, digitálisan vagy etnikailag? :)
VálaszTörlés