2011. február 24., csütörtök

Digita és a pszichodiagnosztika új arca

Digita és Pszichodi már egy jó ideje ismerték egymást, de bensőséges kapcsolat nem tudott kialakulni közöttük. Digita szerint Pszichodi unalmas volt, mert csak elméletben hallott róla és soha nem láthatta, nem érhetett hozzá, és különben is tudta, hogy úgyse dolgozhatnak majd együtt mert Digita nem lesz Pszichi. 
Egy napon azonban, mikor Digita már hisztis volt az előadott monológoktól és szomorúan várta a nap végét, hirtelen ráeszmélt, hogy ez a találkozás Pszichodivel ma nem lesz szokványos. Digita látott egy filmet!!! Nem szöveg, szöveg, hanem: képek!, hangok!, információ hegyek!, amik el is jutottak így az agyába, sőtt be is vésődtek. Még álmámból fölébresztve is tudna beszélni Gangiról, akit ma megismert.
Digita boldog lett, hogy Pszichodinek jó oldalai is vannak, azonban pár kérdés és felmerült Digitában. Miért nem láthatjuk Pszichodi jó oldalait máskor is? Miért ne készíthetnének a Digiták is filmet Pszichodiről? Hiszen akkor meg is ismernék végre Pszichodit és még talán meg is barátkoznának, ami elengedhetetlen lenne, hiszen Digita is tudja, a jövőben úgyis együtt kell működniük. Digiták hajrá!!!

2 megjegyzés: