2011. május 21., szombat

Vége van?

A félévnek igen. Nincs több óra, se beadandó, se feladat. De még sincs mindennek vége. Lezártuk. Nagyon jó zárás volt! Köszönjük még egyszer A.:)! 

És mégis! Az agyamban nincs vége semminek. Nem tudom a többiek, hogy vannak ezzel, de a szemlélet teljesen részemmé vált, és már szinte nincs nap megosztás, blog vagy twitter nélkül, és milyen jó is ez!

Szóval nem szeretnék búcsúzni, nem szeretném abbahagyni a blogírást, még ha nem is teljesen az én műfajom. Kedves olvasó remélem találkozunk még itt ebben az online világban:)

2011. május 6., péntek

Prezi

Pár hete boldogan kiáltottam fel a HVG olvasása közben, mikor felfedeztem, hogy a Prezit is magyarok találták fel. Meglepetésemre azonban a körülöttem ülők  nem tudták ezt annyira értékelni, mivel fogalmuk sem volt mi az a prezi. Ekkor jött a magyarázat:) És mi lett az eredménye? Öcsém a héten üzleti kommunikációból tartott előadást és prezit készített a prezentáláshoz. Boldogan jött haza és újságolta, hogy a tanár meglepődve közölte: Ohh, aki a prezit készít az rögtön egy jeggyel jobbat kap!