2011. május 21., szombat

Vége van?

A félévnek igen. Nincs több óra, se beadandó, se feladat. De még sincs mindennek vége. Lezártuk. Nagyon jó zárás volt! Köszönjük még egyszer A.:)! 

És mégis! Az agyamban nincs vége semminek. Nem tudom a többiek, hogy vannak ezzel, de a szemlélet teljesen részemmé vált, és már szinte nincs nap megosztás, blog vagy twitter nélkül, és milyen jó is ez!

Szóval nem szeretnék búcsúzni, nem szeretném abbahagyni a blogírást, még ha nem is teljesen az én műfajom. Kedves olvasó remélem találkozunk még itt ebben az online világban:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése