2011. április 5., kedd

Blogok

Már megint nagyon régen írtam:S Pedig több említésre méltó dolog is történt. 

Először is, hogy csináltunk anyukámnak egy blogot. Nagyon fontos előrelépésnek tartom ezt. Sokszor gondolja úgy, hogy most valami nagyon jó dolgot vittek véghez az iskolában, vagy éppen valami nagyon jól sikerült és megérdemelné a nyilvánosságot. Aztán megírja a cikket, felolvassa a családnak, kikéri mindenki véleményét és végül nincs bátorsága elküldeni a cikket. Ezen szeretném ha változtatni tudnánk, mert igenis jó gondolatai vannak. Így azok az írásai lettek az első bejegyzései, amiket az utóbbi hónapban írt. Ezek  újságcikkeknek készültek, ezért ilyen hosszúak. Remélem (és szerintem így is van), már alakul a fejében a következő blogbejegyzés, ami már biztos blogosabb lesz:) És akkor ez itt most a reklám helye: http://juditsulimania.blogspot.com/

A másik dolog, amin gondolkodom, az ma történt.Ma prezentáltuk a SZT óra keretein belül végzett projektünk blogját és rá kellett döbbennem, hogy a csoporttársaim nagy része, bele se nézett, nem hogy olvasta volna. Remélem utólag sikerült kedvet ébresztenünk a többiekben, hiszen izgalmas dolog tud lenni egy blog. Bízom benne, hogy pár év múlva ez a beszámolási mód már teljesen természetes lesz. Páran nagyon jól észrevették, hogy ennek mi is lenne a lényege, hogy látszik az út, amit bejártunk, hogy követhették volna hogy a kezdeti nehézségeinkből kiindulva hova jutottunk el, mi mindent sikerült megoldanunk. Nagyon jó volt, hogy ez elhangzott a beszámolónk után (köszönjük Meseszti:) ). De egy valamit így is biztosan elértünk. A fejükben kialakult egy kép, egy másfajta projektpublikálásról, ami alkalomadtán talán az ő fejükben is megfordul, esetleg ők is blogot fognak írni egyszer.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése